O mnie

Moje zdjęcie
Kosmetolog z pasją i ogromnym zamiłowaniem do kosmetyków pielęgnacyjnych i upiększających. Co jest dla mnie najważniejsze? Dobrej jakości kosmetyki, które bardzo restrykcyjnie weryfikuje pod względem składu (INCI). Polecam Wam tylko te najlepsze. . . ale nie tylko o tym ;)

blogbox

1. Skóra twarzy: mieszana z tendencją do pękających naczynek krwionośnych.Skóra ciała: hmm, w dobrym stanie :) nawilżona i natłuszczona
2. Włosy: półdługie, blond, farbowane = przesuszone zwłaszcza na końcach.
3.Zapachy: najbardziej preferuje lekkie, świeże, kwiatowe.
4. KOSMETYKI. Uwielbiam dobrej jakości produkty, które bardzo skrupulatnie dobieram analizując ich skład. Unikam kosmetyków z parafinami, konserwanatami (szczególnie parabenami), silikonami,  . . . na glikole przymruże oko ;)  Bardzo lubię preparaty z olejkami eterycznymi i olejkami roslinnymi. Szczególna uwagę zwracam na pielęgnację twarzy, dlatego na półce w łazience mam zawsze kilka kremów. Lubię toniki do twarzy w postaci hydrolatów. Czym bardziej naturalne składy i zapachy, tym lepiej :)
Z kolorówki uwielbiam brązery :)
Nie jestem zwolenniczką masowych produktów Loreala (Loreal, Garnier, Vichy, Laroche) łącznnie z kolorówką ( kiedyś stosowałam, efekt = uczulenia, wynika to z ich chemicznych składów).
5. Moja podstawowa pielęgnacja to: mleczko do demakijażu, tonik, serum na noc, kremik na dzień, balsam do ciała, szampon (bez SLS-u), dobra odżywka do włosów.